FORMY WSPÓŁPRACY ONLINE:

1.”TWÓJ INDYWIDUALNY PLAN”:
-CENA: 249pln
-OBEJMUJE ETAPY: I – II

2.”KONSULTACJA ONLINE”:
-CENA: 249pln
-OBEJMUJE ETAP:  tylko IV
*forma współpracy zwrócona do osób, które potrzebują jasnych, rzetelnych odpowiedzi, na nurtujące je pytania, zagadnienia sylwetkowe, nie obejmuje programowania ich planu

3.”TWÓJ INDYWIDUALNY PLAN + KONSULTACJA ONLINE”:
-CENA: 389pln
-OBEJMUJE ETAPY: I – IV
*forma współpracy stworzona specjalnie dla osób, z którymi rozpoczynam współpracę. łącząc dwie pierwsze formy w spójną całość uzyskujesz świetną bazę do rozpoczęcia naszej sylwetkowej podróży, obserwujesz swoje ciało, wyjaśniasz wszelkie wątpliwości i dobrze ukierunkowana/-any podążasz już sama/sam po zaplanowane efekty.

4. „PEŁEN CO@CHING (100% KOMPLETNA WSPÓŁPRACA)”
-CENA: zależna od okresu współpracy
10-12 tygodni (5 raportów + 5 konsultacji): 889pln
20-24 tygodnie (10 raportów +  10 konsultacji): 1489pln
30-36 tygodni (15 raportów + 15 konsultacji):  1989pln
-OBEJMUJE ETAPY: I – VII
*jest to zdecydowanie wiodąca forma współpracy. aplikując o współpracę długoterminową masz pewność, że w momencie jej rozpoczęcia otrzymujesz to co mam w sobie najlepsze. wszelkie wątpliwości i pytania będziemy rozwiązywać na bieżąco- dzięki możliwości stałego kontaktu, a Twoje uzyskiwane rezultaty dzięki systemowi raportów i konsultacji będą pod moją kontrolą. czujesz wolność od wszelkiej odpowiedzialności za podejmowanie sylwetkowych decyzji, a optymalizacja założeń naszej drogi do celu, spoczywa już tylko na mnie.
** w przypadku tej formy złożenie formularza NIE jest jednoznaczne z podjęciem współpracy. formularz jest traktowany jako „aplikacja dająca możliwość rozpoczęcia współpracy”. związane jest to ściśle z treścią Twojego formularza, a także moją dostępnością- zależną od obecnie prowadzonych już podopiecznych.
***ropoczęcie kompletnej współpracy wiąże się z podpisaniem oficjalnego kontraktu na okres jej obowiązywania.

 

JAK TO WYGLĄDA? CZYLI POSZCZEGÓLNE ETAPY KONSULTACJI ONLINE:

ETAP I: „TWOJA HISTORIA” (Czyli przygotowujesz niezbędne dla mnie „sylwetkowe informacje” na Twój temat poprzez wypełnienie „TWOJEGO FORMULARZA DO KONSULTACJI” (wzór poniżej) składającego się z kilkunastu pytań, wg. schematu załączonego poniżej. Jest to bardzo ważny element współpracy, ponieważ na podstawie Twoich odpowiedzi planuję naszą drogę do celu i układam Twój indywidualny, szczegółowy plan działania.)

ETAP II: „TWÓJ INDYWIDUALNY PLAN.” (Twój plan jest kompletny w 100% i porusza absolutnie wszystkie niezbędne aspekty „pracy nad sylwetką”, pokrywa on program treningu siłowego, w tym uwzględniony wysiłek cardio, założenia diety, przykładowe przepisy na kreatywne posiłki oraz suplementację. Przygotowany przeze mnie protokół jest w formie pliku PDF, jest on bardzo przyjazny, przejrzysty, wszystkie elementy planu są wydzielone, natomiast objaśnienie każdego z elementów to rozbudowany, załączony plik PDF.)

ETAP III: „ROZMOWA O ZAŁOŻENIACH PLANU” (Czyli dajesz sobie odpowiednio dużo czasu na zweryfikowanie planu, przez stopniowe wprowadzenie go w życie oraz jednoczesne notowanie wszelkich wątpliwości, które się pojawiają, a także aspektów, które wydają się niezrozumiałe, bądź czasem problematyczne w realizacji. Wszystko to co związane z założeniami planu opracujemy wspólnie podczas rozmowy online, wymiany video wiadomości skype, rozmowy telefonicznej, bądź realnego spotkania, odpowiednio wcześniej zaplanowanego. Po tej rozmowie Twój plan będzie w 100% dostosowany jasny i dostosowany do aktualnej sytuacji.)

ETAP IV: „KONSULTACJA ONLINE” (Rozważamy i omawiamy wszelkie sylwetkowe „łamigłówki”, zagadnienia z dziedziny pracy nad ciałem, ale także i ewentualne pytania dotykające psychologii sportu sylwetkowego. Jest to nasze „prywatne Q&A”, odbywające się w postaci rozmowy online, wiadomości skype, rozmowy telefonicznej, bądź realnego spotkania, odpowiednio wcześniej zaplanowanego).

ETAP V: „RAPORTOWA KONTROLA POSTĘPÓW” (Na podstawie Twoich regularnych raportów sporządzanych według przesłanego Ci schematu „raportu kontrolnego” (pliku PDF) będę sukcesywnie kontrolował Twój postęp w  rozwoju sylwetki- obserwując podawane parametry ciała. Jednocześnie przywiązując równie dużą uwagę do pozytywnego aspektu psychologicznego naszej współpracy- czytając odpowiedzi dotyczące Twojego samopoczucia, relacji z otoczeniem, poziomu motywacji.)

ETAP VI: „CIĄGŁĄ OPTYMALIZACJA TWOJEGO ROZWOJU” (Każdy spośród Twoich raportów zakończony jest naszym kontaktem i połączeniem w nim punktów „ETAP III oraz IV”, czyli konsultacji online wraz z rozmową o ewentualnych nowych założeniach w naszym planie. A także, po zamknięciu konkretnego etapu współpracy punkt ten pozwala na pełną rekonstrukcję planu i ukierunkowanie Cię ku nowo wyznaczonym celom. Podejmowanie właściwych decyzji we właściwym czasie to esencja pracy z podopiecznymi.)

ETAP VII: „STAŁA MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU I ZADAWANIA PYTAŃ” (Bazując na doświadczeniu wiem, że większość wątpliwości pojawia się w momencie realizacji założeń. A niepewność w działaniu bywa najczęstszą przyczyną niepotrzebnych błędów. Chcąc tego uniknąć gwarantuję Ci 100% skuteczność w realizacji założeń, otrzymujesz moje dane kontaktowe i możliwość regularnego zadawania wszelkich pytań oraz uzyskiwania szybkich, precyzyjnych, odpowiedzi.)

tabelka
Jak rozpoczać KONSULTACJE ONLINE?
1.
Jeśli coś jest niejasne, bądź nie wiesz, która forma konsultacji będzie optymalna dla Twojej sytuacji, proszę- skontaktuj się ze mną- wszystko czego w tym celu potrzebujesz znajdziesz w dziale „kontakt”.
2. Jeśli się zdecydowałeś na współpracę to musisz odrobić „pracę domową” i przygotować „TWÓJ FORMULARZ DO KONSULTACJI”. Schemat formularza znajdziesz poniżej.
3. Wypełniony „TWÓJ FORMULARZ DO KONSULTACJI” wysyłasz na mój adres mailowy (m.czerniewicz89@gmail.com), w tytule maila podając swoje imię i nazwisko z dopiskiem „moja pierwsza konsultacja”
4. Po wstępnej analizie Twojego formularza w odpowiedzi na maila przedstawię Ci konspekt naszej współpracy, a także podam kompletne dane osobowe wraz z nr konta- celem rozliczenia się za konsultacje.
5. Twój INDYWDIDUALNY PLAN przygotuję w ciągu 7-10 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na moim koncie.

 

TWÓJ FORMULARZ DO KONSULTACJI:

1. FORMA WYBRANEJ KONSULTACJI (Wybierz 1 z 4 form: INDYWIDUALNY PLAN / KONSULTACJA ONLINE / INDYWIDUALNY PLAN + KONSULTACJA ONLINE / PEŁEN CO@CHING)
2. PŁEĆ / WAGA / WZROST / WIEK
3. PLANOWANY CEL NA NAJBLIŻSZY OKRES
(Określ najbliższy Twój cel: redukcja tkanki tłuszczowej / budowanie czystej masy mięśniowej / poprawa wyników siłowych / poprawa dynamiki i cech motorycznych / ogólna poprawa samopoczucia i kondycji fizycznej)
4. CEL DŁUGODYSTANSOWY I TERMIN UZYSKANIA SZCZYTU FORMY (Określ Twój plan docelowy: start w zawodach sylwetkowych / forma na sesje zdjęciową / przykładowa sylwetka marzeń- może być formie zdjęcia + DOCELOWA DATA / OKRES SZCZYTU FORMY)
5. TWOJE DOŚWIADCZENIE W SPORCIE (Podaj jakie dyscypliny sportu uprawiałeś oraz jak długo?)
6. TWOJE DOŚWIADCZENIE W TRENINGU SIŁOWYM (Określ ile czasu pracujesz już nad swoim ciałem w siłowni?)
7. OBECNY ZARYS TRENINGU SIŁOWEGO (Jaki jest Twój plan treningowy?)
8. OBECNY ZARYS TRENINGU CARDIO / AEROBÓW (Ile czasu spędzasz na cardio oraz jaka jest jego forma i intensywność?)
9. POZIOM AKTYWNOŚCI W CIĄGU DNIA ZWIĄZANY Z PRACĄ I NORMALNYM FUNKCJONOWANIEM (Czy Twój regularny styl życia i praca są aktywne bądź pasywne?)
10. OBECNY ZARYS DIETY (Jak dotychczas wyglądało Twoje żywienie? Możliwe podaj ilości, bądź gramaturę spożywanych produktów w każdym z posiłków. Jeśli jest to możliwe podaj Twój dotychczasowy rozkład makroskładników: białka/węglowodanów/tłuszczu.)
11. OBECNIE PRZYJMOWANA SUPLEMENTACJA (Jakie suplementy uzupełniają Twoją dietę?)
12. CZY ODCHUDZAŁEŚ/AŚ SIĘ W PRZECIĄGU OSTATNICH 6 MIESIĘCY? JEŚLI TAK TO JAK PRZEBIEGAŁ SPADEK WAGI?
13. CZY BUDOWAŁEŚ/AŚ MASĘ MIĘŚNIOWĄ W PRZECIĄGU OSTATNICH 6 MIESIĘCY? JEŚLI TAK TO JAK PRZEBIEGAŁ WZROST WAGI?
14. AKTUALNE ZDJĘCIA SYLWETKI*
(Punkt nie jest obowiązkowy, jednak jeśli celem długodystansowym jest bardzo wysoka forma sportowa, start w zawodach, bądź sesja zdjęciowa, zdjęcia są bardzo istotne.)

 

*WSPÓŁPRACA NIESTANDARDOWA 
A) DROGA DO SCENY
-CENA ORAZ PRZEBIEG WSPÓŁPRACY USTALANY INDYWIDUALNIE
*jest to forma współpracy zwrócona do (przyszłych) zawodniczek oraz zawodników, którzy w przeciągu najbliższych 10 miesięcy (nie krócej niż 6 miesięcy) w 100% deklarują start w zawodach sylwetkowych. chcą zrobić to zdrowo, efektywnie, a po zawodach zachować możliwie jak najlepszą formę przy jednoczesnym odbudowywaniu sprawności metabolicznej.
**złożenie formularza NIE jest jednoznaczne z podjęciem współpracy. formularz jest traktowany jako aplikacja dająca możliwość rozpoczęcia współpracy”. związane jest to z realną oceną i sylwetkowym potencjałem reprezentowanym przez osobę aplikującą, a także moją dostępnością- w ciągu roku przygotowuję maksymalnie 5-7 zawodniczek / zawodników, kategorie startowe nie mają prawa się pokrywać.
B) PROBLEMY ZDROWOTNE
-CENA ORAZ PRZEBIEG WSPÓŁPRACY USTALANY INDYWIDUALNIE
*forma współpracy, a konkretnie pomocy zwrócona do osób, które przez pracę nad swoim ciałem nabawiły się realnych problemów natury psychologicznej. nie chcę konkretyzować- jeśli jesteś tego typu osobą na pewno wiesz, że to do Ciebie.
**jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, rozmowy, wysłuchania, nie sugeruj się cenami powyżej, zwyczajnie napisz @, postaram się pomóc.